30 Οκτωβρίου 2020 (07:09)
Ανεξάρτητη Ενημέρωση

Front Office Manager – bluedot careers – Ζάκυνθος

Η bluedot careers αναζητά Front Office Manage για Luxury Suites στην Ζάκυνθο. Απαραίτητα προσόντα: -Πολύ καλή γνώση συστήματος Alexandros/ Fidelio/ Opera etc.-Επαγγελματική εμφάνιση και ευχάριστη προσωπικότητα-Ευδιάθετος, γρήγορος και αποτελεσματικός-Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Αγγελιες Εργασια , 24 Ιουνίου, 2020 14:41

Η bluedot careers αναζητά Front Office Manage για Luxury Suites στην Ζάκυνθο.

Απαραίτητα προσόντα:
-Πολύ καλή γνώση συστήματος Alexandros/ Fidelio/ Opera etc.
-Επαγγελματική εμφάνιση και ευχάριστη προσωπικότητα
-Ευδιάθετος, γρήγορος και αποτελεσματικός
-Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Καθήκοντα:
-Έλεγχος της εύρυθμης λειτουργίας του τμήματος Υποδοχής
-Υπεύθυνος/-η για την άψογη εκμάθηση και χρήση του ξενοδοχειακού προγράμματος στους receptionists

Προσφέρονται:
-Μισθός 1200 € και άνω

-Διαμονή, διατροφή και δύο (2) ρεπό τον μήνα

Η bluedot careers, μέρος του Βρετανικού ομίλου Cadeb Holdings, είναι εταιρεία ανθρωπίνου δυναμικού που εξειδικεύεται στην στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων και επιχειρήσεων δραστηριοποιούμενες στον τουριστικό κλάδο σε όλα τα νησιά αλλά και σε άλλους δημοφιλείς παραθαλάσσιους, αστικούς και ορεινούς προορισμούς σε Ελλάδα και Κύπρο.

Website: https://www.bluedotcareers.com

**Οι πελάτες μας, με αίσθημα ευθύνης και όντας σε απόλυτη συμμόρφωση με τις πρόσφατες ανακοινώσεις, θα ξεκινήσουν τις διαδικασίες πρόσληψης μετά το πέρας των προσωρινών απαγορεύσεων. Για αυτό το λόγο, θα αρχίσουμε να αξιολογούμε τις αιτήσεις μια εβδομάδα πριν την προγραμματισμένη επανέναρξη λειτουργίας των καταστημάτων εστίασης και των ξενοδοχιακών μονάδων.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Προσωρινός